Multiple databases connection (1.1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Success
fi: Onnistui

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Database username
fi: Tietokannan käyttäjätunnus

en: Database password
fi: Tietokannan salasana

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Port
fi: Portti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Database host
fi: Tietokannan isäntänimi

en: Database port
fi: Tietokannan portti
