Multiple databases connection (1.1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: username
he: כינוי

en: Created
he: נוצר

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Success
he: הצלחה

en: Operation
he: פעולה

en: Database username
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Port
he: פורט

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים
