Multiple databases connection (1.1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Operation
ku: کردار

en: Database username
ku: ناوی تێپەڕبوونی بنکەی دراوە

en: Database password
ku: وشەی نهێنی بنکەی دراوە

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Port
ku: دەروازە

en: About
ku: دەربارە

en: Database host
ku: خانەخوێی بنکەی دراوە

en: Database port
ku: دەروازەی بنکەی دراوە
