Multiple databases connection (1.1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Host
oc: Òste

en: Operation
oc: Operacion

en: Database username
oc: Nom d'utilizaire de la basa de donadas

en: Database password
oc: Senhal de la basa de donadas

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Port
oc: Pòrt

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: Database host
oc: Servidor de banca de donadas

en: Database port
oc: Pòrt
