Multiple databases connection (1.1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه

en: Database username
ps: توکبنسټ کارن نوم

en: Database password
ps: توکبنسټ پټ توری

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: About
ps: په اړه
