Multiple databases connection (1.1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: username
sl: uporabniško ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Database username
sl: Uporabnik podatkovne baze

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: About
sl: O modulu

en: Database host
sl: Naslov strežnika podatkovne baze

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze
