Multiple databases connection (1.1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: username
sq: përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Operation
sq: Veprimi

en: Database username
sq: Përdoruesi i bazës së të dhënave

en: Database password
sq: Fjalëkalimi për databazën

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: About
sq: Informacione

en: Database host
sq: Hosti i bazës së të dhënave

en: Database port
sq: Porti i bazës së të dhënave
