Multiple databases connection (1.1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە
