Multiple Dates (1.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
