Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Administer
cs: Spravovat

en: Operations
cs: Operace

en: Email address
cs: E-mail

en: Subject
cs: Předmět

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Email
cs: E-mail

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Expiration
cs: Platnost do

en: People
cs: Uživatelé

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Account
cs: Účet

en: Emails
cs: Emaily

en: Primary
cs: Primární

en: Attempts
cs: Pokusy
