Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Account
eu: Kontua
