Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subject
fi: Aihe

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: People
fi: Käyttäjät

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Attempts
fi: Yritykset
