Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Administer
gu: સંચાલક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Subject
gu: વિષય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: People
gu: લોકો

en: Account
gu: ખાતુ

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
