Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Email
hu: E-mail

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: People
hu: Emberek

en: Confirmation URL
hu: Megerősítő webcím

en: Email addresses
hu: Email címek

en: Account
hu: Saját adatok

en: Emails
hu: E-mailek

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Unconfirmed
hu: Megerősítetlen

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: The email address.
hu: Az email cím.
