Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: 1 day | @count days
ml[0]: @count ദിവസം
ml[1]: @count ദിവസം

en: People
ml: ആളുകള്‍
