Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Subject
os: Темæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф
