Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Administer
pl: Administruj

en: Operations
pl: Operacje

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subject
pl: Tytuł

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: People
pl: Ludzie

en: Confirmation URL
pl: Adres URL potwierdzenia

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Account
pl: Konto

en: Emails
pl: E-maile

en: Primary
pl: Główny

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Attempts
pl: Próby
