Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Administer
ro: Administrează

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subject
ro: Subiect

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Email
ro: email

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Configuration
ro: Configurație

en: Expiration
ro: Data expirării

en: People
ro: Persoane

en: Account
ro: Cont

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Email Addresses
ro: Adrese de email
