Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Subject
si: කාරණය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Account
si: ගිණුම
