Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Configuration
ast: Configuración

en: People
ast: Xente
