Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: People
az: İnsan

en: Emails
az: E-poçtlar
