Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Email
ca: Correu electrònic

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Configuration
ca: Configuració

en: Expiration
ca: Venciment

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: People
ca: Gent

en: Confirmation URL
ca: URL de confirmació

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Account
ca: Compte

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Primary
ca: Primari

en: Attempts
ca: Intents
