Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Administer
fil: Mangasiwa

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: 1 day | @count days
fil[0]: 1 araw
fil[1]: @count araw

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: People
fil: Mga tao

en: Account
fil: Akawnt
