Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè
