Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: Administer
id: Kelola

en: Operations
id: Operasi

en: Email address
id: Alamat email

en: Subject
id: Judul

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: People
id: Pengguna

en: Account
id: Keanggotaan

en: Emails
id: Surel
