Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: People
ku: خەڵک

en: Account
ku: هەژمار
