Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Administer
mg: Mitantana

en: Operations
mg: Hatao

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: People
mg: Olona

en: Account
mg: Kaonty
