Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: People
my: လူများ
