Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Administer
oc: Administrar

en: Operations
oc: Accions

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: People
oc: Personas

en: Account
oc: Compte

en: Primary
oc: Primaire

en: Email Addresses
oc: Adreças electronicas
