Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Administer
pt: Administrar

en: Operations
pt: Operações

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Subject
pt: Assunto

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Email settings
pt: Configurações de e-mail

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Configuration
pt: Configurações

en: Expiration
pt: Expiração

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: People
pt: Pessoas

en: Email addresses
pt: Endereço de email

en: Account
pt: Conta

en: Emails
pt: E-mails

en: Primary
pt: Primário
