Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Account
se: konto
