Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Administer
sv: Administrera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Email address
sv: E-postadress

en: Subject
sv: Ämne

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Email
sv: E-post

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: People
sv: Personer

en: Confirmation URL
sv: URL för för bekräftelse

en: Email addresses
sv: E-postadresser

en: Account
sv: Konto

en: Emails
sv: E-post

en: Primary
sv: Primär

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: Unconfirmed
sv: Obekräftad

en: Attempts
sv: Försök
