Multiple Registration (3.0.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
