Multiple Registration (3.1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: here
tr: buraya

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol

en: Common settings
tr: Genel ayarlar

en: Hidden
tr: Gizli

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu

en: Edit form mode
tr: Form kipini düzenle
