Multiple Registration (3.2.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Hidden
lt: Paslėptas
