Multiple Registration (3.2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
