Multiple Registration (3.2.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: Hidden
eu: Ezkutua
