Multiple Registration (3.2.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
