Multiple Registration (3.2.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: here
mr: येथे
