Multiple Registration (3.2.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: here
vi: ở đây

en: Other
vi: Khác

en: Role
vi: Vai trò

en: Common settings
vi: Các thiết lập chung

en: Hidden
vi: Ẩn
