Multiple Registration (3.2.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Hidden
am: ድብቅ
