Multiple Registration (3.2.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: - None -
id: - Tiada -

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: here
id: di sini

en: Other
id: Lainnya

en: Role
id: Peran

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan

en: Edit form mode
id: Mode edit formulir
