Multiple Registration (3.2.4) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
