Multiple Registration (3.3.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: Common settings
hu: Közös beállítások

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: Edit form mode
hu: Űrlapmód szerkesztése
