Multiple Registration (3.3.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ
