Multiple Registration (3.3.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Hidden
oc: Amagat
