Multiple Registration (3.3.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: Hidden
ast: Anubríu
