Multiple Registration (3.3.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ
