Multiple Registration (3.3.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Role
is: Hlutverk

en: Hidden
is: Falið
