Multiple Registration (3.3.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Other
sq: Tjetër
